Tiger o face din nou!
Este uimitor să urmărești, deoarece știi că Tiger va face șansa neașteptată pentru a câștiga încă un turneu de golf. Aceasta s-a întâmplat cu Arnold Palmer Invitational de pe Bay Hill, în timp ce Arnie a urmărit duminică gaura de închidere, cu Tiger și-a închis puterea de 25 de păsări pentru a câștiga. Tot ce a putut face Arnie a fost să zâmbească, deoarece această victorie a pus Tiger chiar și cu Ben Hogan, cu 64 de victorii în carieră. Tiger este acum în marș pentru a-l prinde pe Jack Nicholas cu 73 și Sam Snead cu 84, toată lumea poate crede că va face asta cândva în anii următori.

Tiger a câștigat acest turneu pentru a cincea oară, împreună cu alte câteva, cum ar fi Buick Invitational, Bridgestone Invitational, CA Championship și Doral. Este aproape ca dacă Tiger va intra, există șansa că va câștiga. Îmi face plăcere să-l privesc jucând, întrucât rămâne atât de concentrat pe jocul său, încât de fiecare dată se va juca o lovitură cu adevărat remarcabilă pentru a-l ține în cercul câștigătorilor.

Bret Bryant a jucat atât de bine și a meritat să câștige acesta este un jucător din zona lui Bartlesville, Texas. Bret a împușcat un 67 în ultima zi și a fost la egalitate pe tot parcursul turneului. El a fost ultima victimă a unui Tigru prin care a câștigat. Tiger a învins-o pe Phil Mickleson în același mod în urmă cu câțiva ani la acest turneu, spunând un putt lung în gaura finală. Unul îi pare rău pentru Bret, deoarece o victorie l-ar fi pus în Campionatul Mondial de Golf și o șansă de a juca la Masters. Marc Turnsea a făcut o gaură în unu pe locul 7 doar al 12-lea as din istoria de 30 de ani de la Bay Hill și primul pe fiecare gaura de golf # 7.

Când Tiger a urmărit acea pistă în direcția găurii, a dat înapoi până când a văzut că pică și și-a aruncat capacul în jos și a lăsat un urlet să câștige. El a spus mai târziu că se întreabă de ce Steve îi încasa șapca. Nu-și amintea să-l bâlbâie pe verde. Sunt sigur că vor fi mult mai multe victorii pentru Tiger și va fi distractiv de urmărit. Nu este faptul că ceilalți jucători de golf nu încearcă că mulți joacă suficient de bine pentru a câștiga. Se pare că, cu intensitatea și dedicația lui Tiger pentru jocul său, el face ca imposibilul să se întâmple. Cu talentul și plăcerea sa de a urmări, face lucruri minunate jocului de golf. Multe altele preiau jocul și creează interes pentru mulți tineri, atât băieți, cât și fete

Instrucțiuni Video,: PANCAKE ART CHALLENGE 3!!! Learn How To Make Spongebob Star Wars Jedi & Wonder Woman DIY Pancake! (Mai 2024).